Ogłoszenia parafialne 12.02.2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE19 lutego 2017VII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj o g. 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
2. W poniedziałek na Mszy św. o g. 18.00 będziemy modlić się w intencji ks. Jacka z racji jego imienin. Serdecznie zapraszamy.
3. We wtorek o g. 19.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
4. W sobotę o g. 10.00 spotkanie rodziców i dzieci ze SP 71 przygotowujących się do I Komunii św.
5. O. Klaretyni zapraszają każdego 24 dnia miesiąca na godz. 18.00 na Mszę św. wotywną połączoną z modlitwą przed Najświętszym Sakramentem o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej za wstawiennictwem św. Antoniego Marii Klareta, za wstawiennictwem którego były zatwierdzone 2 cuda uzdrowienia z tej choroby. 12 marca ( w niedzielę ) wszystkich chętnych zapraszamy do oddawania krwi na terenie domu parafialnego przy kościele na ul. Klaretyńskiej 11 od godz. 9.00. Prosimy o wcześniejsze zapisywanie się na listę u ks. Proboszcza.
6. W następną niedzielę, 26 lutego, rozpoczyna się 50 tydzień modlitw o trzeźwość narodu. Podczas Mszy świętych w niedzielę i w kolejne dni tygodnia o godz. 18.00 będą czytane modlitwy wiernych związane z abstynencją oraz po każdej Mszy św. można będzie złożyć swoją deklarację w Parafialnej Księdze Trzeźwości wyrażając tym gestem:  Ci którzy piją, że w imię Chrystusa walczą ze swoją słabością; Ci którzy nie piją, że życie bez alkoholu może być radosne i pełne.
7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W kiosku parafialnym "Niedziela", "Idziemy", "Gość Niedzielny", "Droga", "Ola i Jaś".

 

 
Protected by Copyscape Online Infringement Checker